HAKKIMIZDA
 

1- Kekemelodi isimli Bilgisayar eğitim programıyla her türlü konuşma bozukluğu (Kekemelik, artikülasyon, harf bozukluğu, hızlı konuşma ve tutukluk) sorununu 7 gün gibi kısa bir sürede normal bir sürece çevirerek kişinin  doğal ritme ulaşmasını ve kendi iç temposunu bulmasını sağlıyor.

2- Pahalı yöntemlere ve aylar süren terapilere son veriyoruz.Boşa zaman ve ekonomik israfa son veriyoruz...

3- 7 günde hayatınızı karartan kekemelik probleminizi ortadan kaldırıyoruz.

4- Kekemelodi eğitim yazılımıyla bu konuda en uygun ve en hızlı çözümü sunuyoruz.

5- Konuşma sorunu yaşayan binlerce kişiyi konuşturmakla kalmayıp onları özgürleştiren deneyimli ve uzman bir kadroyla çalışıyoruz.

6- Nassmer bilgisayar eğitim proğramı ile okuma yazma bilmeyen;04-07 yaş ve yetişkinlere TÜRKİYE DE  ilk defa eğitim danışmanlığı vererek akıcı ve rahat  konuşma sunuyoruz....


Kekemelodi Yöntemi

Kekemelodi bir değişim programıdır
Kekemelodi; beynin fazlalıklardan arındırılması, duruluk ve sadeliğin yakalanmasıdır. Beyinde oluşan çöp dağlarının ayıklanıp temizlenmesiyle oluşan lekesiz boşlukta bembeyaz bir sayfa açmakla işe başlanır. İlk yedi günlük arınma dönemiyle yeterli konsantrasyonu sağlamak ve mevcut bilinçaltını temizlemek yani o güne kadar edinilen alışkanlıklar ve bilinen davranışların izlerini silebilmek için yaklaşık 7 günlük bir susma uygulaması yapılır. Bununla birlikte sağ kulak pamukla kapatılır. Ki; beynin duyma merkezi sol yarım kürede olması dolayısıyla sol kulakta yeni, doğal ritmine ulaşmış bir konuşma alışkanlığı oluşsun gelişsin. Daha sonra açılan bu beyaz sayfaya yazılacak olanlar, sadece konuşmanın akıcılık kazanmasıyla kalmaz kişinin hayatını kuşatan bir evrimin fitilini de yakmış olur.

Kekemelodi bir gelişim hareketidir
Kekemelodi; çok kısa sürede akıcı bir konuşma yeteneği kazandırmanın yanında bir kişilik geliştirme hareketidir. Beyaz Sanat eğitiminden geçmiş insanın özgüven problemi kalmaz, motivasyonu zirveye çıkar, beynini daha verimli kullanmaya başlar.

Kekemelodi bir aşk hareketidir
Kekemelodi; Dil ile söylenenleri yürekle irtibatlandırmak ve zamanla yürekle konuşur hale gelmektir. Yürekten dökülen kelimelerde aksaklık, noksanlık, fazlalık yoktur, netlik vardır, arılık, duruluk vardır. Tane tane çıkar yürekten cümleler. Çünkü yürek; acelecilik, hırs, benlik, gösteriş ve gereksiz çekingenlikleri barındırmaz içinde. Yürekten konuşuyorsa bir kişi, o olmuştur, olgunlaşmıştır. Olmuş bir yürekse içinde yalnızca sevgiyi barındırır.

Kekemelodi bir bilgelik hareketidir
Bilgi sahibi olmak ve tonlarca kitap okumakla bilge olunabilir. Ancak bu, sırrı keşfetmeyi başarabilenler için geçerlidir. Aksi taktirde okunan tonlarca kitap, kağıt yığınından öteye geçemez ve bu ağırlığın altında ezilmek gibi bir ihtimal de söz konusudur. Bu sebeple bilgi hamallığı yerine bilginin özünü yakalama ve oradan sırra ulaşmanın yollarına yönelmek gerekir.

Kekemelodi bir aydınlık hareketidir
Kekemelodi, kırık cam parçacıklarındaki cılız ışıltılar yerine doğrudan güneşe dokundurmayı hedefliyor.

Duyurular
Tatilde güzel konuşmaya davetlisiniz. Devamı »
BAHAR DÖNEMİ ERKEN KAYIT AVANTAJI Devamı »
Kampanya!!! Devamı »
Bursa Yer Değişikliği Devamı »
 

Faydalı Bağlantılar
Kekemelodi
Milli Eğitim Bakanlığı
E-Devlet
TC Kimlik No Sorgulama
Sadece.com
İçerik Ofisi
 
 
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
MERAK ETTİKLERİNİZ
DANIŞMAN KADROMUZ
BASINDA BİZ
DUYURULAR
GALERİ
İLETİŞİM
Tüm hakları saklıdır © 2016 Nassmer Kekemelodi Konuşma Merkezi